RC 390 2023 BLUE
Kód produktu: 390RC2023B
Výrobce:
KTM
RACE INSPIRED
KTM RC 390 pro rok 2023 je vysoce výkonný supersportovní stroj, jehož kořeny jsou pevně spojeny se závodním okruhem. KTM RC 390 je závodní stroj pro každodenní použití, který zaujme ušlechtilým původem, pokročilými technologiemi, závodním stylingem, špičkovou ovladatelností a návykově výkonným motorem
Specifikační body
- 4dobý vodou chlazený jednoválec
- Výkon 44 koní
- Hmotnost 147 kg
- Antihopingová spojka
- ABS 9.1MP - SUPERMOTO ABS
- Elektronický plyn
- TFT display
- Volitelný Quickshiffter
- USD vidlice
- Nastavitelný podvozek a páčky
- MTC
- KTM MY RIDE
Detailní popis
Novinkou je, že nyní 390DUKE, 390RC, 690DUKE, DUKE R, 690 ENDURO a SMC byly upraveny pro to aby motocykly splňovaly normu řidických oprávnění A2\, kde je hlavním splnění kritéria 02kw/kg.TECHNICKÉ PARAMETRY
| Design | Single-cylinder, 4-stroke, spark-ignition engine, liquid-cooled |
|---|---|
| Displacement | 373.2 cm³ |
| Bore | 89 mm |
| Stroke | 60 mm |
| Performance | 32 kW (44 hp) |
| Starting aid | Electric starter |
| Transmission | 6-speed |
| Engine lubrication | Semi-dry sump |
| Primary gear ratio | 30:80 |
| Secondary gear ratio | 15:45 |
| Cooling system | Liquid cooling system |
| Clutch | PASC™ antihopping clutch, mechanically operated |
| Ignition system | Bosch EMS with RBW |
| Frame | Tubular space frame made from chrome molybdenum steel, powder-coated |
|---|---|
| Fork | WP APEX Suspension Up Side Down |
| Shock absorber | WP APEX Suspension Monoshock |
| Suspension travel Front | 120 mm |
| Suspension travel Rear | 150 mm |
| Brake system Front | Disc brake with four-pot brake caliper |
| Brake system Rear | Disc brake with one-pot brake caliper, floating brake discs |
| Brake discs - diameter front | 320 mm |
| Brake discs - diameter rear | 230 mm |
| Chain | 5/8 x 1/4” (520) X-Ring |
| Steering head angle | 66,5° |
| Wheel base | 1,340±15 mm |
| Ground clearance (unloaded) | 158 mm |
| Seat height (unloaded) | 824 mm |
| Total fuel tank capacity approx. | 13,7 l Unleaded premium fuel (95 RON) |
| Weight without fuel approx. | 155 kg |
Hodnocení produktu
Produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!
Trika a košile
Mikiny
Bundy
Kalhoty
Boty a příslušenství
Kšiltovky a čepice
Sluneční brýle
Batohy a tašky
Domácnost
Baby sekce
Samolepky
Přívěšky na klíče
Mobilní telefony
Peněženky
Dílna a garáž
Ostatní doplňky
Přilby
Bundy
Airbagové vesty
Dresy
Kalhoty
Kombinézy
Nepromokavé do deště
Rukavice
Boty a ponožky
Chrániče
Brýle
Funkční prádlo
Navigace komunikace
Elektro
Extra díly
Plexi štítky
Ochrana motocyklu
Oleje a motokosmetika
Přídavná světla
Řidítka a klemy
Sedla, potahy, kryty
Servisní pomůcky
Výfukový systém
Zabezpečení motocyklu
Zrcátka
Zavazadla
Povinná výbava
Brzdy
Filtry
Hefty a rychlopaly
Chladící systém
Páčky a řadičky
Plasty
Pneumatiky
Podvozek
Řetězové sady
Spojka
Stupačky
Originální náhradní díly KTM
Nové motocykly KTM
Elektrické moto Kuberg
Nové motocykly CFMOTO