890 ADVENTURE R 2022
Pokud jsou ta nejlepší místa obtížně dosažitelná, model KTM 890 ADVENTURE R je tím správným strojem, který tě na ně doveze. Díky novému motoru s větším objemem a vyšším výkonem se jedná o terénní motocykl, který dokáže zvládnout i dlouhé cesty a je připravený na extrémní jízdy náročným terénem. Společnost KTM na základě svých rozsáhlých znalostí a zkušeností ze závodů nabízí stroj určený do skutečného světa zaměřený na jezdce, kteří chtějí při každém dobrodružství prozkoumat, kde leží jejich limity.
Specifikační body
- TFT display
- spotřeba 4,19L/100km
- 20L nádrž
- zásuvka 12V
- ABS - offroad mode
- MTC
- LED světlomety
- Quickshifter - příplatková výbava
- Tempomat - příplatková výbava
- KTM MY RIDE/NAVIGATION
Detailní popis
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Design | 2válcový 4dobý řadový twin |
|---|---|
| Displacement | 889 cm³ |
| Bore | 90,7 mm |
| Stroke | 68.8 mm |
| Performance | 77 kW (105 hp) |
| Starting aid | Electric starter |
| Transmission | 6 speed, claw shifted |
| Engine lubrication | Nucené olejové mazání se 2 olejovými čerpadly |
| Primary gear ratio | |
| Secondary gear ratio | |
| Cooling system | Kapalinové chlazení |
| Clutch | PASC™ spojka proti kmitání, mechanicky ovládaná |
| Ignition system | Bosch EMS s RBW |
| Frame | Chrom-molybdenový ocelový rám využívající motor jako zátěžový prvek, obalovaný práškem |
|---|---|
| Fork | WP X-PLOR Ø 48 mm |
| Shock absorber | XACT WP-PDS Monoshock |
| Suspension travel Front | 240 mm |
| Suspension travel Rear | 240 mm |
| Brake system Front | 2x radiálně namontovaný 4pístový brzdový třmen |
| Brake system Rear | 2pístový plovoucí brzdový třmen |
| Brake discs - diameter front | 320 mm |
| Brake discs - diameter rear | 260 mm |
| Chain | X-Ring 5/8 x 5/16 525 |
| Steering head angle | 63.7 ° |
| ABS | Bosch 9.1 MP (včetně ABS pro zatáčení a režimu offroad, vypojitelné) |
| Ground clearance (unloaded) | 263 mm |
| Seat height (unloaded) | 880 mm |
| Total fuel tank capacity approx. | 20 l (95 RON) |
| Weight without fuel approx. | 196 kg |
Příslušenství
Hodnocení produktu
Produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!
Trika a košile
Mikiny
Bundy
Kalhoty
Boty a příslušenství
Kšiltovky a čepice
Sluneční brýle
Batohy a tašky
Domácnost
Baby sekce
Samolepky
Přívěšky na klíče
Mobilní telefony
Peněženky
Dílna a garáž
Ostatní doplňky
Přilby
Bundy
Airbagové vesty
Dresy
Kalhoty
Kombinézy
Nepromokavé do deště
Rukavice
Boty a ponožky
Chrániče
Brýle
Funkční prádlo
Navigace komunikace
Elektro
Extra díly
Plexi štítky
Ochrana motocyklu
Oleje a motokosmetika
Přídavná světla
Řidítka a klemy
Sedla, potahy, kryty
Servisní pomůcky
Výfukový systém
Zabezpečení motocyklu
Zrcátka
Zavazadla
Povinná výbava
Brzdy
Filtry
Hefty a rychlopaly
Chladící systém
Páčky a řadičky
Plasty
Pneumatiky
Podvozek
Řetězové sady
Spojka
Stupačky
Originální náhradní díly KTM
Nové motocykly KTM
Elektrické moto Kuberg
Nové motocykly CFMOTO