890 ADVENTURE BLACK 2023
Řekněme si to na rovinu – KTM 890 ADVENTURE je cestovní stroj stvořený pro náročné expedice. Modernizovaný model KTM 890 ADVENTURE 2023 přináší bezkonkurenční ovladatelnost do jakéhokoli terénu, od dálnice po kamenité stezky. Díky přepracovanému a nastavitelnému odpružení, vyššímu komfortu sezení a lepší ochraně proti větru je motocykl KTM 890 ADVENTURE 2023 připraven na cestu do neprobádaných končin.
Specifikační body
- Nový TFT display 5" u USB-C konektorem
- kapotáž ve stylu 450 RALLY
- spotřeba 4,19L/100km
- 20L nádrž
- zásuvka 12V
- ABS - offroad mode
- MTC
- Pirelli Scorpion Rally STR
- Nastavitelná přední vidlice WP APEX 43
- LED světlomety
- Quickshifter - DEMO MODE na 1500km
- Tempomat - DEMO MODE na 1500km
- KTM MY RIDE/NAVIGATION - DEMO MODE na 1500km
- TECH PACK - DEMO MODE na 1500km
- Novinkou je DEMO režim\, který umožňí vyzkoušet si všechny technologie během prvních 1500km
Detailní popis
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Design | 2válcový 4dobý řadový twin |
|---|---|
| Displacement | 889 cm³ |
| Bore | 90,7 mm |
| Stroke | 68.8 mm |
| Performance | 77 kW (105 hp) |
| Starting aid | Electric starter |
| Transmission | 6 speed, claw shifted |
| Engine lubrication | Nucené olejové mazání se 2 olejovými čerpadly |
| Primary gear ratio | |
| Secondary gear ratio | |
| Cooling system | Kapalinové chlazení |
| Clutch | PASC™ spojka proti kmitání, mechanicky ovládaná |
| Ignition system | Bosch EMS s RBW |
| Frame | Chrom-molybdenový ocelový rám využívající motor jako zátěžový prvek, obalovaný práškem |
|---|---|
| Fork | WP APEX USD Ø 43 mm |
| Shock absorber | WP-APEX Monoshock |
| Suspension travel Front | 200 mm |
| Suspension travel Rear | 200 mm |
| Brake system Front | 2x radiálně namontovaný 4pístový brzdový třmen |
| Brake system Rear | 2pístový plovoucí brzdový třmen |
| Brake discs - diameter front | 320 mm |
| Brake discs - diameter rear | 260 mm |
| Chain | X-Ring 5/8 x 5/16 525 |
| Steering head angle | 64,1 ° |
| ABS | Bosch 9.1 MP (včetně ABS pro zatáčení a režimu offroad, vypojitelné) |
| Ground clearance (unloaded) | 233 mm |
| Seat height (unloaded) | 860/840 mm |
| Total fuel tank capacity approx. | 20 l (95 RON) |
| Weight without fuel approx. | 196 kg |
Příslušenství
Hodnocení produktu
Produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!
Trika a košile
Mikiny
Bundy
Kalhoty
Boty a příslušenství
Kšiltovky a čepice
Sluneční brýle
Batohy a tašky
Domácnost
Baby sekce
Samolepky
Přívěšky na klíče
Mobilní telefony
Peněženky
Dílna a garáž
Ostatní doplňky
Přilby
Bundy
Airbagové vesty
Dresy
Kalhoty
Kombinézy
Nepromokavé do deště
Rukavice
Boty a ponožky
Chrániče
Brýle
Funkční prádlo
Navigace komunikace
Elektro
Extra díly
Plexi štítky
Ochrana motocyklu
Oleje a motokosmetika
Přídavná světla
Řidítka a klemy
Sedla, potahy, kryty
Servisní pomůcky
Výfukový systém
Zabezpečení motocyklu
Zrcátka
Zavazadla
Povinná výbava
Brzdy
Filtry
Hefty a rychlopaly
Chladící systém
Páčky a řadičky
Plasty
Pneumatiky
Podvozek
Řetězové sady
Spojka
Stupačky
Originální náhradní díly KTM
Nové motocykly KTM
Elektrické moto Kuberg
Nové motocykly CFMOTO