690 Enduro R 2021
ESO NA VŠECH POVRŠÍCH
Vyjeď a užívej si tu záplavu adrenalinu při broušení klikatých asfaltek cestou ke své oblíbené terénní sekci. Nepotřebuješ žádný přívěs, stačí otočit plynem modelu KTM 690 ENDURO R, který je v náročném terénu jako doma. Jeho lehký podvozek, agresivní design a spolehlivý motor LC4 se zdvihovým objemem 690 cm3 využívají podpory nejmodernější elektroniky a odpružení WP XPLOR. Na tomto lehkém, výkonném a všestranném stroji budeš pánem každého terénu.
Detailní popis
MOTOR
| Typ | 4dobý vodou chlazený jednoválec |
|---|---|
| Zdvihový objem | 690 ccm; |
| Vrtání | 105 mm |
| Zdvih | 80 mm |
| Výkon | 55 kW (74 hp) |
| Startér | Elektrický, automatický dekompresor |
| Převodovka | 6ti stupňová |
| Mazání motoru | polo suchá skříň s dvěmi čerpadli |
| Spotřeba | 3,96L/100km |
| Emise | 92g/km |
| Chlazení | chlazení kapalinou, permanentní cirkulace chladicí kapaliny pomocí vodního čerpadla |
| Spojka | PASC ™ Anti-hopping / hydraulické ovládání |
| Zapalování | bezkontaktní |
PODVOZEK
| Rám | příhradový trubkový z chrmolybden oceli |
|---|---|
| Vidlice | WP Up Side Down X Plore 48mm |
| Zadní tlumič | WP X Plore Pro-Lever linkage |
| Zdvih vidlice | 250 mm |
| Zdvih z. tlumiče | 250 mm |
| Brzda přední | plovoucí kotouč s 2pístk. plovoucím třmenem |
| Brzda zadní | plovoucí kotouč s jednopístk. plovoucím třmenem |
| Kotouč přední | 300 mm |
| Kotouč zadní | 240 mm |
| Řetěz | 5/8 x 1/4” X-Ring |
| Úhel hlavy řízení | 62,3 |
| Rozvor | 1,504 plusmn;15 mm |
| Světlá výška bz. | 270 mm |
| Výška sedla bz. | 910 mm |
|
Objem nádrže |
13,5 l Unleaded premium fuel (95 RON) |
| Váha bez paliva | 146 kg |
Příslušenství
Hodnocení produktu
Produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!
Trika a košile
Mikiny
Bundy
Kalhoty
Boty a příslušenství
Kšiltovky a čepice
Sluneční brýle
Batohy a tašky
Domácnost
Baby sekce
Samolepky
Přívěšky na klíče
Mobilní telefony
Peněženky
Dílna a garáž
Ostatní doplňky
Přilby
Bundy
Airbagové vesty
Dresy
Kalhoty
Kombinézy
Nepromokavé do deště
Rukavice
Boty a ponožky
Chrániče
Brýle
Funkční prádlo
Navigace komunikace
Elektro
Extra díly
Plexi štítky
Ochrana motocyklu
Oleje a motokosmetika
Přídavná světla
Řidítka a klemy
Sedla, potahy, kryty
Servisní pomůcky
Výfukový systém
Zabezpečení motocyklu
Zrcátka
Zavazadla
Povinná výbava
Brzdy
Filtry
Hefty a rychlopaly
Chladící systém
Páčky a řadičky
Plasty
Pneumatiky
Podvozek
Řetězové sady
Spojka
Stupačky
Originální náhradní díly KTM
Nové motocykly KTM
Elektrické moto Kuberg
Nové motocykly CFMOTO