65 SX 2021
FAST HAS NO AGE LIMIT
KTM 65 SX je plnohodnotným závodním strojem pro mladé jezdce ve věku od 8 do 12 let. Nechybí ani nejnovější vidlice WP XACT s revoluční technologií AER, moderní grafika a vysoký výkon, který dané třídě nemá konkurenci. Stejně jako jeho větší protějšky nabídne model KTM 65 SX dynamické jízdní vlastnosti, které jsou READY TO RACE, kvalitní výbavu a špičkové zpracování, které mladým jezdcům pomohou k vítězství
Specifikační body
- 2dobý vodou chlazený jednoválec
- 6ti stupňová převodovka
- Vzduchová WP vidlice
- Pro děti 8-12 let
- Hmotnost 53 kg
- Objem nádrže 3,5 L
Detailní popis
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Design | 1-cylinder 2-stroke engine, water-cooled, with reed intake and exhaust control |
|---|---|
| Displacement | 64.9 cm³ |
| Bore | 45 mm |
| Stroke | 40.8 mm |
| Starting aid | Kickstarter |
| Transmission | 6 speed |
| Engine lubrication | Mixture oil lubrication |
| Primary gear ratio | 23:75 |
| Final drive | 14:48 |
| Cooling system | Liquid cooling system |
| Clutch | Wet multi-disc clutch / Formula hydraulically operated |
| Ignition system | AET digital |
| Frame | Central-tube frame with double-cradle |
|---|---|
| Forks | WP-USD, AER 35, Ø 35 mm |
| Shock absorber | WP shock absorber |
| Suspension travel Front | 215 mm |
| Suspension travel Rear | 270 mm |
| Brake system Front | Disc brake |
| Brake system Rear | Disc brake |
| Brake discs - diameter Front | 198 mm |
| Brake discs - diameter Rear | 160 mm |
| Chain | 1/2 x 1/4” O‑Ring |
| Steering head angle | 64.5° |
| Wheel base | 1,137 mm |
| Ground clearance (unloaded) | 280 mm |
| Seat height (unloaded) | 750 mm |
| Total fuel tank capacity approx. | 3.5 l Unleaded premium fuel (95 octane), mixed with 2-stroke engine oil (1:60) |
| Weight without fuel approx. | 53 kg |
Příslušenství
Hodnocení produktu
Produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!
Trika a košile
Mikiny
Bundy
Kalhoty
Boty a příslušenství
Kšiltovky a čepice
Sluneční brýle
Batohy a tašky
Domácnost
Baby sekce
Samolepky
Přívěšky na klíče
Mobilní telefony
Peněženky
Dílna a garáž
Ostatní doplňky
Přilby
Bundy
Airbagové vesty
Dresy
Kalhoty
Kombinézy
Nepromokavé do deště
Rukavice
Boty a ponožky
Chrániče
Brýle
Funkční prádlo
Navigace komunikace
Elektro
Extra díly
Plexi štítky
Ochrana motocyklu
Oleje a motokosmetika
Přídavná světla
Řidítka a klemy
Sedla, potahy, kryty
Servisní pomůcky
Výfukový systém
Zabezpečení motocyklu
Zrcátka
Zavazadla
Povinná výbava
Brzdy
Filtry
Hefty a rychlopaly
Chladící systém
Páčky a řadičky
Plasty
Pneumatiky
Podvozek
Řetězové sady
Spojka
Stupačky
Originální náhradní díly KTM
Nové motocykly KTM
Elektrické moto Kuberg
Nové motocykly CFMOTO