50 SX 2024 Factory
Model KTM 50 SX FACTORY EDITION 2024 je připraven vtrhnout do vysoce konkurenční třídy 50cm3 strojů se všemi výhodami od KTM FACTORY RACING. Je jednoznačně READY TO RACE, má vyspělý ocelový rám, výkonný motor a špičkové komponenty, jako je 35mm vidlice WP XACT AER, tlumič WP XACT nebo hydraulické brzdy Formula. Díky všem podobnostem s velkými motokrosovými modely, nejvyšší kvalitě a revoluční možnosti nastavení výšky jde o nejvíce prémiový motokrosový bajk ve třídě 50 cm3, který momentálně seženeš.
Specifikační body
- Výkon 15 HP
- Jedno rychlostní automat
- Hmotnost 42,8 kg
- WP XACT odpružení
- Spojkové víko HINSON
- FMF výfukový systém
- Factory polepy
- Výška sedla 653 mm
- Ideální pro děti stáří 4-10 let
Detailní popis
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Design | 1-cylinder 2-stroke engine, water-cooled, with reed intake |
|---|---|
| Displacement | 49.0 cm³ |
| Bore | 39.5 mm |
| Stroke | 40,7 mm |
| Starting aid | Kickstarter |
| Transmission | Single speed automatic |
| Engine lubrication | Mixture oil lubrication |
| Primary gear ratio | 61:33 |
| Final drive | 11:40 |
| Cooling system | Liquid cooling system |
| Clutch | Centrifugal clutch (adjustable) |
| Ignition system | SELETTRA 2p D36 |
| Frame | Central-tube frame with double-cradle |
|---|---|
| Forks | WP-USD, XACT 35, Ø 35 mm |
| Shock absorber | WP XACT shock absorber |
| Suspension travel Front | 200 mm |
| Suspension travel Rear | 190 mm |
| Brake system Front | Disc brake |
| Brake system Rear | Disc brake |
| Brake discs - diameter Front | 160 mm |
| Brake discs - diameter Rear | 160 mm |
| Chain | 1/2 x 3/16” |
| Steering head angle | 66° |
| Wheel base | 1,035±10 mm |
| Ground clearance (unloaded) | 233 mm |
| Seat height (unloaded) | 665 mm |
| Total fuel tank capacity approx. | 2.3 l Unleaded premium fuel (95 octane), mixed with 2-stroke engine oil (1:60) |
| Weight without fuel approx. | 42,8 kg |
Hodnocení produktu
Produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!
Trika a košile
Mikiny
Bundy
Kalhoty
Boty a příslušenství
Kšiltovky a čepice
Sluneční brýle
Batohy a tašky
Domácnost
Baby sekce
Samolepky
Přívěšky na klíče
Mobilní telefony
Peněženky
Dílna a garáž
Ostatní doplňky
Přilby
Bundy
Airbagové vesty
Dresy
Kalhoty
Kombinézy
Nepromokavé do deště
Rukavice
Boty a ponožky
Chrániče
Brýle
Funkční prádlo
Navigace komunikace
Elektro
Extra díly
Plexi štítky
Ochrana motocyklu
Oleje a motokosmetika
Přídavná světla
Řidítka a klemy
Sedla, potahy, kryty
Servisní pomůcky
Výfukový systém
Zabezpečení motocyklu
Zrcátka
Zavazadla
Povinná výbava
Brzdy
Filtry
Hefty a rychlopaly
Chladící systém
Páčky a řadičky
Plasty
Pneumatiky
Podvozek
Řetězové sady
Spojka
Stupačky
Originální náhradní díly KTM
Nové motocykly KTM
Elektrické moto Kuberg
Nové motocykly CFMOTO