50 SX 2023 mini
Jediné, co je na motocyklu KTM 50 SX MINI 2023 mini, jsou jeho rozměry. Přestože je malý, jde o plnohodnotný READY TO RACE motokrosový stroj, který stejně jako jeho větší příbuzní využívá prémiové komponenty, má závodní kořeny a navazuje na odkaz úspěšných vítězů. KTM 50 SX je proto bez debat první volbou pro vstup do světa motokrosu, aby se i ti nejmladší jezdci mohli postavit do startovní brány.
Specifikační body
- 2dobý vodou chlazený jednoválec
- Jedno rychlostní automat
- Hmotnost 41,5 kg
- WP XACT odpružení
- Objem nádrže 2,3 L
- Kick startér
- Výška sedla 558 mm
- Ideální pro děti stáří 4-10 let
Detailní popis
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Design | 1-cylinder 2-stroke engine, water-cooled, with reed intake |
|---|---|
| Displacement | 49.0 cm³ |
| Bore | 39.5 mm |
| Stroke | 40 mm |
| Starting aid | Kickstarter |
| Transmission | Single speed automatic |
| Engine lubrication | Mixture oil lubrication |
| Primary gear ratio | 61:33 |
| Final drive | 11:40 |
| Cooling system | Liquid cooling system |
| Clutch | Centrifugal clutch (adjustable) |
| Ignition system | SELETTRA 2p D36 |
| Frame | Central-tube frame with double-cradle |
|---|---|
| Forks | WP-USD, XACT 35, Ø 35 mm |
| Shock absorber | WP XACT shock absorber |
| Suspension travel Front | 100 mm |
| Suspension travel Rear | 147 mm |
| Brake system Front | Disc brake |
| Brake system Rear | Disc brake |
| Brake discs - diameter Front | 160 mm |
| Brake discs - diameter Rear | 160 mm |
| Chain | 1/2 x 3/16” |
| Steering head angle | 66° |
| Wheel base | 1,032±10 mm |
| Ground clearance (unloaded) | 184 mm |
| Seat height (unloaded) | 558 mm |
| Total fuel tank capacity approx. | 2.3 l Unleaded premium fuel (95 octane), mixed with 2-stroke engine oil (1:60) |
| Weight without fuel approx. | 40 kg |
Hodnocení produktu
Produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!
Trika a košile
Mikiny
Bundy
Kalhoty
Boty a příslušenství
Kšiltovky a čepice
Sluneční brýle
Batohy a tašky
Domácnost
Baby sekce
Samolepky
Přívěšky na klíče
Mobilní telefony
Peněženky
Dílna a garáž
Ostatní doplňky
Přilby
Bundy
Airbagové vesty
Dresy
Kalhoty
Kombinézy
Nepromokavé do deště
Rukavice
Boty a ponožky
Chrániče
Brýle
Funkční prádlo
Navigace komunikace
Elektro
Extra díly
Plexi štítky
Ochrana motocyklu
Oleje a motokosmetika
Přídavná světla
Řidítka a klemy
Sedla, potahy, kryty
Servisní pomůcky
Výfukový systém
Zabezpečení motocyklu
Zrcátka
Zavazadla
Povinná výbava
Brzdy
Filtry
Hefty a rychlopaly
Chladící systém
Páčky a řadičky
Plasty
Pneumatiky
Podvozek
Řetězové sady
Spojka
Stupačky
Originální náhradní díly KTM
Nové motocykly KTM
Elektrické moto Kuberg
Nové motocykly CFMOTO