390 DUKE ABS 2015
DOPORUČENÁ PRODEJNÍ CENA
+ Servisní interval po 7500 km..
390ka vdechuje život hodnotám, které činí motocyklismus tak úžasný po celá desetiletí. To kombinuje maximální jízdní potěšení s optimální užitnou hodnotou, které využijete tam kde se s nimi počítá. Lehkost jako pírko a silný motor zaručí netušenou zábavu ať jste v městské džungli nebo v lese zatáček. 390 DUKE-nenaleznete lepší evropský motocykl!
Specifikační body
ENGINE
| Design | Single-cylinder, 4-stroke, spark-ignition engine, liquid-cooled |
|---|---|
| Displacement | 373.2 cm³ |
| Bore | 89 mm |
| Stroke | 60 mm |
| Performance | 32 kW (44 hp) |
| Starting aid | Electric starter |
| Transmission | 6-speed, claw shifted |
| Engine lubrication | Forced oil lubrication with 1 rotor pump |
| Primary gear ratio | 30:80 |
| Secondary gear ratio | 14:45 |
| Cooling system | Liquid cooling system, continuous circulation of cooling liquid with water pump |
| Clutch | Clutch in oil bath / mechanically operated |
| Ignition system | Contactless, controlled, fully electronic ignition system with digital ignition timing adjustment |
CHASSIS
| Frame | Tubular space frame made from chrome molybdenum steel, powder-coated |
|---|---|
| Fork | WP Suspension Up Side Down |
| Shock absorber | WP Suspension Monoshock |
| Suspension travel Front | 150 mm |
| Suspension travel Rear | 150 mm |
| Brake system Front | Disc brake with four-pot brake caliper |
| Brake system Rear | Disc brake with one-pot brake caliper, floating brake discs |
| Brake discs - diameter front | 300 mm |
| Brake discs - diameter rear | 230 mm |
| Chain | 5/8 x 1/4” (520) X-Ring |
| Steering head angle | 65° |
| Wheel base | 1,367±15 mm |
| Ground clearance (unloaded) | 170 mm |
| Seat height (unloaded) | 800 mm |
| Total fuel tank capacity approx. | 11 l Unleaded premium fuel (95 RON) |
| Weight without fuel approx. | 139 kg |
Detailní popis
Novinkou je, že nyní 390DUKE, 690DUKE, DUKE R, 690 ENDURO a SMC byly upraveny pro to aby motocykly splňovaly normu řidických oprávnění A2, kde je hlavním splnění kritéria 02kw/kg. Díky mapování všechny jmenované modely splní normu pro začínající jezdce. Další novinkou u 390DUKE je osazení novým typem pneumatik Pirelli Diablo Rosso 2
Příslušenství
Hodnocení produktu
Produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!
Trika a košile
Mikiny
Bundy
Kalhoty
Boty a příslušenství
Kšiltovky a čepice
Sluneční brýle
Batohy a tašky
Domácnost
Baby sekce
Samolepky
Přívěšky na klíče
Mobilní telefony
Peněženky
Dílna a garáž
Ostatní doplňky
Přilby
Bundy
Airbagové vesty
Dresy
Kalhoty
Kombinézy
Nepromokavé do deště
Rukavice
Boty a ponožky
Chrániče
Brýle
Funkční prádlo
Navigace komunikace
Elektro
Extra díly
Plexi štítky
Ochrana motocyklu
Oleje a motokosmetika
Přídavná světla
Řidítka a klemy
Sedla, potahy, kryty
Servisní pomůcky
Výfukový systém
Zabezpečení motocyklu
Zrcátka
Zavazadla
Povinná výbava
Brzdy
Filtry
Hefty a rychlopaly
Chladící systém
Páčky a řadičky
Plasty
Pneumatiky
Podvozek
Řetězové sady
Spojka
Stupačky
Originální náhradní díly KTM
Nové motocykly KTM
Elektrické moto Kuberg
Nové motocykly CFMOTO
_90_x_160.jpg)