390 ADVENTURE ORANGE 2020
MORE ADVENTURE AWAITS YOU
Uspokoj svého neklidného ducha novým motocyklem KTM 390 ADVENTURE. Toto kompaktní cestovní enduro s jednoválcem má sportovní provedení, rozsáhlou výbavu a prověřený výkon řady KTM ADVENTURE. Všestranná ergonomie, kultivovaný výkon a inovativní technologie se pojí v pohodlném a lehkém balíčku pro ty, kdo chtějí do svého každodenního života přidat o trochu víc dobrodružství.
Specifikační body
- TFT display
- KTM MY RIDE NAVIGATION
- 14,5L nádrž - až 400km dojezd
- zásuvka 12V
- ABS - offroad mode
- MTC
- LED světlomety
- nastavitelná přední vidlice
- Quickshifter - příplatková výbava
- Velikost kol 19 a 17 palců
Detailní popis
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Design | 1válcový 4dobý |
|---|---|
| Displacement | 373 cm³ |
| Bore | 89 mm |
| Stroke | 60 mm |
| Performance | 32 kW (44 hp) |
| Starting aid | Electric starter |
| Transmission | 6 speed, claw shifted |
| Engine lubrication | Nucené olejové mazání se 2 olejovými čerpadly |
| Primary gear ratio | |
| Secondary gear ratio | |
| Cooling system | Kapalinové chlazení |
| Clutch | PASC™ spojka proti kmitání, mechanicky ovládaná |
| Ignition system | Bosch EMS s RBW |
| Frame | Chrom-molybdenový ocelový rám využívající motor jako zátěžový prvek, obalovaný práškem |
|---|---|
| Fork | WP USD Ø 43 mm |
| Shock absorber | WP-PDS Monoshock |
| Suspension travel Front | 170 mm |
| Suspension travel Rear | 177 mm |
| Brake system Front | 1x radiálně namontovaný 4pístový brzdový třmen |
| Brake system Rear | 2pístový plovoucí brzdový třmen |
| Brake discs - diameter front | 320 mm |
| Brake discs - diameter rear | 230 mm |
| Chain | X-Ring 520 |
| Steering head angle | 63,5 ° |
| ABS | Bosch 9.1 MP (včetně ABS pro zatáčení a režimu offroad, vypojitelné) |
| Ground clearance (unloaded) | 200 mm |
| Seat height (unloaded) | 855 mm |
| Total fuel tank capacity approx. | 14,5 l (95 RON) |
| Weight without fuel approx. | 158 kg |
Příslušenství
Hodnocení produktu
Produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!
Trika a košile
Mikiny
Bundy
Kalhoty
Boty a příslušenství
Kšiltovky a čepice
Sluneční brýle
Batohy a tašky
Domácnost
Baby sekce
Samolepky
Přívěšky na klíče
Mobilní telefony
Peněženky
Dílna a garáž
Ostatní doplňky
Přilby
Bundy
Airbagové vesty
Dresy
Kalhoty
Kombinézy
Nepromokavé do deště
Rukavice
Boty a ponožky
Chrániče
Brýle
Funkční prádlo
Navigace komunikace
Elektro
Extra díly
Plexi štítky
Ochrana motocyklu
Oleje a motokosmetika
Přídavná světla
Řidítka a klemy
Sedla, potahy, kryty
Servisní pomůcky
Výfukový systém
Zabezpečení motocyklu
Zrcátka
Zavazadla
Povinná výbava
Brzdy
Filtry
Hefty a rychlopaly
Chladící systém
Páčky a řadičky
Plasty
Pneumatiky
Podvozek
Řetězové sady
Spojka
Stupačky
Originální náhradní díly KTM
Nové motocykly KTM
Elektrické moto Kuberg
Nové motocykly CFMOTO