350 SX-F 2025
Kód produktu: F8201Y5
Výrobce:
KTM
Vzhledem k tomu, že již více než deset let závodí – a také vítězí – zbavil se model KTM 350 SX-F nálepky outsidera a prokázal, že je důstojným protivníkem. KTM 350 SX-F 2025 nabízí dostatečný výkon v celém spektru otáček, neochvějnou stabilitu ve vysokých rychlostech a potenciál vítězit v šampionátech – je tedy zas a znova READY TO RACE.
Detailní popis
ENGINE
| Design | Single-cylinder, 4-stroke, spark-ignition engine, liquid-cooled |
|---|---|
| Displacement | 349.7 cm³ |
| Bore | 88 mm |
| Stroke | 57.5 mm |
| Starting aid | Electric starter |
| Transmission | 5-speed, claw shifted |
| Engine lubrication | Forced oil lubrication with 2 Eaton pumps |
| Primary ratio | 24:73 |
| Secondary gear ratio | 14:50 |
| Cooling system | Liquid cooling system, continuous circulation of cooling liquid with water pump |
| Clutch | Wet multi-disc DS clutch / Brembo hydraulics |
| Ignition system | Contactless, controlled, fully electronic ignition system with digital ignition timing adjustment |
CHASSIS
| Frame | Central tubular frame made from chrome molybdenum steel tubes |
|---|---|
| Shock absorbers | WP XACT Suspension |
| Suspension travel Front | 310 mm |
| Suspension travel Rear | 300 mm |
| Brake system | Disc brakes, floating brake calipers |
| Brake discs - diameter front | 260 mm |
| Brake discs - diameter rear | 220 mm |
| Chain | 5/8 x 1/4" |
| Steering head angle | 63.9° |
| Wheel base | 1,485±10 mm |
| Ground clearance (unloaded) | 343 mm |
| Seat height (unloaded) | 958 mm |
| Total fuel tank capacity approx. | 7.2 l Unleaded premium fuel (95 RON) |
| Weight without fuel approx. | 101.9 kg |
Příslušenství
Načítání příslušenství
Hodnocení produktu
Produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!
Trika a košile
Mikiny
Bundy
Kalhoty
Boty a příslušenství
Kšiltovky a čepice
Sluneční brýle
Batohy a tašky
Domácnost
Baby sekce
Samolepky
Přívěšky na klíče
Mobilní telefony
Peněženky
Dílna a garáž
Ostatní doplňky
Přilby
Bundy
Airbagové vesty
Dresy
Kalhoty
Kombinézy
Nepromokavé do deště
Rukavice
Boty a ponožky
Chrániče
Brýle
Funkční prádlo
Navigace komunikace
Elektro
Extra díly
Plexi štítky
Ochrana motocyklu
Oleje a motokosmetika
Přídavná světla
Řidítka a klemy
Sedla, potahy, kryty
Servisní pomůcky
Výfukový systém
Zabezpečení motocyklu
Zrcátka
Zavazadla
Povinná výbava
Brzdy
Filtry
Hefty a rychlopaly
Chladící systém
Páčky a řadičky
Plasty
Pneumatiky
Podvozek
Řetězové sady
Spojka
Stupačky
Originální náhradní díly KTM
Nové motocykly KTM
Elektrické moto Kuberg
Nové motocykly CFMOTO