350 SX-F 2020
SHREDDING WITH NIMBLE AGILITY
Motocykl KTM 350 SX-F i nadále poskytuje nepřekonatelnou kombinaci výkonu a agility. Nabízí výjimečný poměr hmotnosti a výkonu a točivý moment podobný třídě 450 cm3, aniž by ztrácel na agilitě třídy 250 cm3. Pokud hledáš víc než jednu výhodu, tak tento výkonný, lehký závodní stroj kombinuje všechny tvé potřeby v dominantním koncovém produktu se seriózním rodokmenem šampiona.
Detailní popis
ENGINE
| Design | Single-cylinder, 4-stroke, spark-ignition engine, liquid-cooled |
|---|---|
| Displacement | 349.7 cm³ |
| Bore | 88 mm |
| Stroke | 57.5 mm |
| Starting aid | Electric starter |
| Transmission | 5-speed, claw shifted |
| Engine lubrication | Forced oil lubrication with 2 Eaton pumps |
| Primary ratio | 24:73 |
| Secondary gear ratio | 14:50 |
| Cooling system | Liquid cooling system, continuous circulation of cooling liquid with water pump |
| Clutch | Wet multi-disc clutch CSS / Brembo hydraulics |
| Ignition system | Contactless, controlled, fully electronic ignition system with digital ignition timing adjustment |
CHASSIS
| Frame | Central tubular frame made from chrome molybdenum steel tubes |
|---|---|
| Shock absorber | WP Suspension |
| Suspension travel Front | 310 mm |
| Suspension travel Rear | 300 mm |
| Brake system | Disc brakes, floating brake calipers |
| Brake discs - diameter front | 260 mm |
| Brake discs - diameter rear | 220 mm |
| Chain | 5/8 x 1/4" |
| Steering head angle | 63.9° |
| Wheel base | 1,485±10 mm |
| Ground clearance (unloaded) | 370 mm |
| Seat height (unloaded) | 950 mm |
| Total fuel tank capacity approx. | 7 l Unleaded premium fuel (95 RON) |
| Weight without fuel approx. | 99.5 kg |
Hodnocení produktu
Produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!
Trika a košile
Mikiny
Bundy
Kalhoty
Boty a příslušenství
Kšiltovky a čepice
Sluneční brýle
Batohy a tašky
Domácnost
Baby sekce
Samolepky
Přívěšky na klíče
Mobilní telefony
Peněženky
Dílna a garáž
Ostatní doplňky
Přilby
Bundy
Airbagové vesty
Dresy
Kalhoty
Kombinézy
Nepromokavé do deště
Rukavice
Boty a ponožky
Chrániče
Brýle
Funkční prádlo
Navigace komunikace
Elektro
Extra díly
Plexi štítky
Ochrana motocyklu
Oleje a motokosmetika
Přídavná světla
Řidítka a klemy
Sedla, potahy, kryty
Servisní pomůcky
Výfukový systém
Zabezpečení motocyklu
Zrcátka
Zavazadla
Povinná výbava
Brzdy
Filtry
Hefty a rychlopaly
Chladící systém
Páčky a řadičky
Plasty
Pneumatiky
Podvozek
Řetězové sady
Spojka
Stupačky
Originální náhradní díly KTM
Nové motocykly KTM
Elektrické moto Kuberg
Nové motocykly CFMOTO