350 EXC-F 2020
3Úspěch modelu 350 EXC-F na trhu enduro strojů nepochybně udělal rozruch. Ihned po svém příchodu v roce 2012 si zasloužil uznání a díky tomu, že nabízí agilitu dvěstěpadesátky a výkon čtyřistapadesátky se stal nejprodávanějším čtyřtaktním závodním modelem všech dob. Od té doby došlo u modelu 350 EXC-F k výraznému nárůstu výkonu a točivého momentu i ke zlepšení ovladatelnosti a agility. A nejvíce patrné je to právě u modelu pro rok 2020. Výkon tohoto modelu má ještě blíže ke kubatuře 450 cm3, zatímco jeho agilita ještě zdatněji konkuruje třídě 250 cm3 – základní filozofie tohoto stroje je tedy zcela jasná a je klíčem k jeho úspěchu.
Detailní popis
ENGINE
| Design | 1-cylinder 4-stroke engine, water-cooled |
|---|---|
| Displacement | 349.7 cm³ |
| Bore | 88 mm |
| Stroke | 57.50 mm |
| Starting aid | Electric starter |
| Engine lubrication | Forced oil lubrication with 2 Eaton pumps |
| Primary ratio | 24:73 |
| Secondary ratio | 14:52 (13:52) |
| Cooling system | Liquid cooling system, continuous circulation of cooling liquid with water pump |
| Clutch | Wet multi-disc clutch DDS / Brembo hydraulics |
| Ignition system | Contactless, controlled, fully electronic ignition system with digital ignition timing adjustment |
CHASSIS
| Frame | Central tube frame made of chrome molybdenum steel tubing |
|---|---|
| Suspension travel Front | 300 mm |
| Suspension travel Rear | 310 mm |
| Brake system | Disc brakes, brake calipers on floating bearings |
| Brake discs - diameter Front | 260 mm |
| Brake discs - diameter Rear | 220 mm |
| Chain | 5/8 x 1/4" |
| Steering head angle | 63.5° |
| Wheelbase | 1,482±10 mm |
| Ground clearance, unloaded | 355 mm |
| Seat height, unloaded | 970 mm |
| Total fuel tank capacity, approx. | 9,2 l Unleaded premium fuel (95 RON) |
| Weight without fuel, approx. | 103,8 kg |
Příslušenství
Hodnocení produktu
Produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!
Trika a košile
Mikiny
Bundy
Kalhoty
Boty a příslušenství
Kšiltovky a čepice
Sluneční brýle
Batohy a tašky
Domácnost
Baby sekce
Samolepky
Přívěšky na klíče
Mobilní telefony
Peněženky
Dílna a garáž
Ostatní doplňky
Přilby
Bundy
Airbagové vesty
Dresy
Kalhoty
Kombinézy
Nepromokavé do deště
Rukavice
Boty a ponožky
Chrániče
Brýle
Funkční prádlo
Navigace komunikace
Elektro
Extra díly
Plexi štítky
Ochrana motocyklu
Oleje a motokosmetika
Přídavná světla
Řidítka a klemy
Sedla, potahy, kryty
Servisní pomůcky
Výfukový systém
Zabezpečení motocyklu
Zrcátka
Zavazadla
Povinná výbava
Brzdy
Filtry
Hefty a rychlopaly
Chladící systém
Páčky a řadičky
Plasty
Pneumatiky
Podvozek
Řetězové sady
Spojka
Stupačky
Originální náhradní díly KTM
Nové motocykly KTM
Elektrické moto Kuberg
Nové motocykly CFMOTO