300 EXC TPI 2021 SIX DAYS
V kategorii enduro se s KTM nemůže měřit žádná jiná značka. Tuto skutečnost jasně dokládá nejvýznamnější enduro závod sezóny – „International Six Days Enduro“ (ISDE). Ze skromných začátků se podnik ISDE vyvinul v největší týmovou soutěž kategorie Enduro na světě. Tento Enduro maraton klade extrémní nároky jak na stroje, tak na jezdce, a každoročně více než polovina z nich sedlá stroje typické oranžové barvy. Šampionát 2020 International Six Days Enduro se bude konat v náročném terénu Itálie. Každý řetěz je pouze tak pevný jako jeho nejslabší článek, takže ti, kteří pomýšlejí na vítězství, si nemohou dovolit žádné kompromisy. Společnost KTM se znovu postavila výzvě čelem a představila nejnovější extrémně odolné stroje limitované edice Six Days. Tyto motocykly jsou charakteristické speciálním designem Six Days a špičkovými doplňkovými komponenty speciálně vyvinutými a vyladěnými továrním oddělením výzkumu a vývoje společnosti KTM. Jedná se o dokonalé Enduro zbraně určené pro výjimečnou událost.
Detailní popis
ENGINE
| Design | 1-cylinder 2-stroke engine, water-cooled, with reed intake and exhaust control |
|---|---|
| Displacement | 293,2 cm³ |
| Bore | 72 mm |
| Stroke | 72 mm |
| Starting aid | Kickstarter and electric starter |
| Transmission | 6 gear, claw shifted |
| Primary ratio | 26:73 |
| Final drive | 14:50 (13:50) |
| Clutch | Wet multi-disc clutch DDS / Brembo hydraulics |
| Ignition system |
Contactless, controlled, fully electronic ignition system with digital ignition timing adjustment, type Kokusan |
CHASSIS
| Frame | Central tube frame made of chrome molybdenum steel tubing |
|---|---|
| Fork | WP XPlor 48 upside-down |
| Shock absorber | WP Xplor PDS shock absorber |
| Suspension travel front | 300 mm |
| Suspension travel rear | 310 mm |
| Brake system | Disc brakes, brake calipers on floating bearings |
| Brake discs - diameter Front | 260 mm |
| Brake discs - diameter Rear | 220 mm |
| Chain | 5/8 x 1/4" |
| Steering head angle | 63.5° |
| Wheel base | 1,482±10 mm |
| Ground clearance (unloaded) | 370 mm |
| Seat height (unloaded) | 960 mm |
| Total fuel tank capacity approx. | 9 l Unleaded premium fuel |
| Weight without fuel approx. | 103 kg |
Příslušenství
Hodnocení produktu
Produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!
Trika a košile
Mikiny
Bundy
Kalhoty
Boty a příslušenství
Kšiltovky a čepice
Sluneční brýle
Batohy a tašky
Domácnost
Baby sekce
Samolepky
Přívěšky na klíče
Mobilní telefony
Peněženky
Dílna a garáž
Ostatní doplňky
Přilby
Bundy
Airbagové vesty
Dresy
Kalhoty
Kombinézy
Nepromokavé do deště
Rukavice
Boty a ponožky
Chrániče
Brýle
Funkční prádlo
Navigace komunikace
Elektro
Extra díly
Plexi štítky
Ochrana motocyklu
Oleje a motokosmetika
Přídavná světla
Řidítka a klemy
Sedla, potahy, kryty
Servisní pomůcky
Výfukový systém
Zabezpečení motocyklu
Zrcátka
Zavazadla
Povinná výbava
Brzdy
Filtry
Hefty a rychlopaly
Chladící systém
Páčky a řadičky
Plasty
Pneumatiky
Podvozek
Řetězové sady
Spojka
Stupačky
Originální náhradní díly KTM
Nové motocykly KTM
Elektrické moto Kuberg
Nové motocykly CFMOTO