300 EXC 2024
Využijte jedinečnou příležitost pořídit tento model za NEJ cenu… Motocykl skladem a ihned k odběru..Omezený počet kusů..
KTM 300 EXC je jedním z nejuznávanějších jmen ve světě ostrých enduro motocyklů. Díky svému spolehlivému dvoutaktu se vstřikováním paliva, který nabízí mohutný krouťák v nízkých otáčkách a zuřivý výkon ve vysokých otáčkách, jde o ideální stroj do náročného terénu. Model KTM 300 EXC 2024 se zcela novým odpružením, novým rámem a modernizovanou kapotáží je připraven zdolávat nejdrsnější enduro tratě světa.
Detailní popis
ENGINE
| Design | 1-cylinder 2-stroke engine, water-cooled, with reed intake and exhaust control |
|---|---|
| Displacement | 293,15 cm³ |
| Bore | 72 mm |
| Stroke | 72 mm |
| Starting aid | electric starter |
| Transmission | 6 gear, claw shifted |
| Primary ratio | 26:73 |
| Final drive | 14:50 (13:50) |
| Clutch | Wet multi-disc clutch DDS / Brembo hydraulics |
| Ignition system |
Contactless, controlled, fully electronic ignition system with digital ignition timing adjustment, type Kokusan |
CHASSIS
| Frame | Central tube frame made of chrome molybdenum steel tubing |
|---|---|
| Fork | WP XACT 48 upside-down |
| Shock absorber | WP Xplor PDS shock absorber |
| Suspension travel front | 300 mm |
| Suspension travel rear | 310 mm |
| Brake system | Disc brakes, brake calipers on floating bearings |
| Brake discs - diameter Front | 260 mm |
| Brake discs - diameter Rear | 220 mm |
| Chain | 520 x-ring |
| Steering head angle | 63.9° |
| Wheel base | 1,482±10 mm |
| Ground clearance (unloaded) | 347 mm |
| Seat height (unloaded) | 963 mm |
| Total fuel tank capacity approx. | 9 l Unleaded premium fuel |
| Weight without fuel approx. | 104,6 kg |
Příslušenství
Hodnocení produktu
Produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!
Trika a košile
Mikiny
Bundy
Kalhoty
Boty a příslušenství
Kšiltovky a čepice
Sluneční brýle
Batohy a tašky
Domácnost
Baby sekce
Samolepky
Přívěšky na klíče
Mobilní telefony
Peněženky
Dílna a garáž
Ostatní doplňky
Přilby
Bundy
Airbagové vesty
Dresy
Kalhoty
Kombinézy
Nepromokavé do deště
Rukavice
Boty a ponožky
Chrániče
Brýle
Funkční prádlo
Navigace komunikace
Elektro
Extra díly
Plexi štítky
Ochrana motocyklu
Oleje a motokosmetika
Přídavná světla
Řidítka a klemy
Sedla, potahy, kryty
Servisní pomůcky
Výfukový systém
Zabezpečení motocyklu
Zrcátka
Zavazadla
Povinná výbava
Brzdy
Filtry
Hefty a rychlopaly
Chladící systém
Páčky a řadičky
Plasty
Pneumatiky
Podvozek
Řetězové sady
Spojka
Stupačky
Originální náhradní díly KTM
Nové motocykly KTM
Elektrické moto Kuberg
Nové motocykly CFMOTO