250 SX-F 2025
KTM 250 SX-F 2025 pokračuje ve svém útoku na vysoce konkurenční třídu 250 cm3. Nabízí rozsáhlou škálu uživatelsky přívětivých funkcí, které uspokojí amatéry i profesionální jezdce. Pokračuje v nastoleném trendu a zůstává v každé situaci READY TO RACE. Motocykl KTM 250 SX-F 2025 poskytuje výkon 47 k, lepší stabilitu v přímém směru a také větší porci elektronických vychytávek. Je připraven vstoupit do třídy 250 cm3 a opanovat ji.
Detailní popis
ENGINE
| Design | Single-cylinder, 4-stroke, spark-ignition engine, liquid-cooled |
|---|---|
| Displacement | 249.91 cm³ |
| Bore | 81 mm |
| Stroke | 48.5 mm |
| Starting aid | Electric starter |
| Transmission | 5-speed, claw shifted |
| Engine lubrication | Forced oil lubrication with 2 Eaton pumps |
| Primary ratio | 24:73 |
| Final drive | 14:51 |
| Cooling system | Liquid cooling system, continuous circulation of cooling liquid with water pump |
| Clutch | Wet multi-disc DS clutch / Brembo hydraulics |
| Ignition system | Contactless, controlled, fully electronic ignition system with digital ignition timing adjustment |
CHASSIS
| Frame | Central tube frame made of chrome molybdenum steel tubing |
|---|---|
| Absorbers | WP XATC Suspension |
| Suspension travel Front | 310 mm |
| Suspension travel Rear | 300 mm |
| Brake system | Disc brakes, brake calipers on floating bearings |
| Brake discs - diameter Front | 260 mm |
| Brake discs - diameter Rear | 220 mm |
| Chain | 5/8 x 1/4" |
| Steering head angle | 63.9° |
| Wheel base | 1,485±10 mm |
| Ground clearance (unloaded) | 343 mm |
| Seat height (unloaded) | 958 mm |
| Total fuel tank capacity approx. | 7.2 l Unleaded premium fuel (95 RON) |
| Weight without fuel approx. | 101 kg |
Příslušenství
Hodnocení produktu
Produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!
Trika a košile
Mikiny
Bundy
Kalhoty
Boty a příslušenství
Kšiltovky a čepice
Sluneční brýle
Batohy a tašky
Domácnost
Baby sekce
Samolepky
Přívěšky na klíče
Mobilní telefony
Peněženky
Dílna a garáž
Ostatní doplňky
Přilby
Bundy
Airbagové vesty
Dresy
Kalhoty
Kombinézy
Nepromokavé do deště
Rukavice
Boty a ponožky
Chrániče
Brýle
Funkční prádlo
Navigace komunikace
Elektro
Extra díly
Plexi štítky
Ochrana motocyklu
Oleje a motokosmetika
Přídavná světla
Řidítka a klemy
Sedla, potahy, kryty
Servisní pomůcky
Výfukový systém
Zabezpečení motocyklu
Zrcátka
Zavazadla
Povinná výbava
Brzdy
Filtry
Hefty a rychlopaly
Chladící systém
Páčky a řadičky
Plasty
Pneumatiky
Podvozek
Řetězové sady
Spojka
Stupačky
Originální náhradní díly KTM
Nové motocykly KTM
Elektrické moto Kuberg
Nové motocykly CFMOTO