250 sx 2025
Po celá desetiletí nabízela třída 2taktů o objemu 250 cm3 ten pravý a nefalšovaný výkon. Ten symbolizuje sladký kouř 2taktu, vysoký výkon v horním spektru otáček a pořádný zvuk. Model KTM 250 SX 2025 toto všechno nabízí, ale pozvedává to na novou, ještě vyšší úroveň. Díky celé řadě nejmodernějších vylepšení a inovací je tato 2taktní legenda ještě lepší a silnější, takže nechává konkurenci daleko za sebou.
Detailní popis
ENGINE
| Design | 1-cylinder 2-stroke engine, water-cooled, with reed intake and exhaust control |
|---|---|
| Displacement | 249 cm³ |
| Bore | 66.4 mm |
| Stroke | 72 mm |
| Starting aid | Kickstarter |
| Transmission | 5 gear, claw shifted |
| Primary ratio | 26:72 |
| Final drive | 13:48 |
| Clutch | Wet multi-disc clutch DDS / Brembo hydraulics |
| Ignition system | Contactless, controlled, fully electronic ignition system with digital ignition timing adjustment, type Kokusan |
CHASSIS
| Frame | Central tube frame made of chrome molybdenum steel tubing |
|---|---|
| Shock absorber | WP XACT Suspension |
| Suspension travel Front | 310 mm |
| Suspension travel Rear | 300 mm |
| Brake system | Disc brakes, brake calipers on floating bearings |
| Brake discs - diameter Front | 260 mm |
| Brake discs - diameter Rear | 220 mm |
| Chain | 520 X-ring |
| Steering head angle | 63.5° |
| Wheel base | 1,495±10 mm |
| Ground clearance (unloaded) | 354 mm |
| Seat height (unloaded) | 958 mm |
| Total fuel tank capacity approx. | 7.2 l Unleaded premium fuel (95 octane), mixed with 2-stroke engine oil (1:60) |
| Weight without fuel approx. | 99,4 kg |
Hodnocení produktu
Produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!
Trika a košile
Mikiny
Bundy
Kalhoty
Boty a příslušenství
Kšiltovky a čepice
Sluneční brýle
Batohy a tašky
Domácnost
Baby sekce
Samolepky
Přívěšky na klíče
Mobilní telefony
Peněženky
Dílna a garáž
Ostatní doplňky
Přilby
Bundy
Airbagové vesty
Dresy
Kalhoty
Kombinézy
Nepromokavé do deště
Rukavice
Boty a ponožky
Chrániče
Brýle
Funkční prádlo
Navigace komunikace
Elektro
Extra díly
Plexi štítky
Ochrana motocyklu
Oleje a motokosmetika
Přídavná světla
Řidítka a klemy
Sedla, potahy, kryty
Servisní pomůcky
Výfukový systém
Zabezpečení motocyklu
Zrcátka
Zavazadla
Povinná výbava
Brzdy
Filtry
Hefty a rychlopaly
Chladící systém
Páčky a řadičky
Plasty
Pneumatiky
Podvozek
Řetězové sady
Spojka
Stupačky
Originální náhradní díly KTM
Nové motocykly KTM
Elektrické moto Kuberg
Nové motocykly CFMOTO