250 sx 2021
EXHILARATING POWER AND CONTROL
Ať už jde o poměr výkonu a hmotnosti nebo výkon a ovládání, KTM 250 SX je perfektní kombinací všeho, co se počítá. Vyznačuje se vysoce výkonným dvoutaktním motorem a moderním podvozkem a je nepochybně nejrychlejším dvoutaktním motocyklem 250 cm3 na trati. Tato osvědčená závodní zbraň je správnou volbou pro ty, kteří si chtějí užívat tohoto slavného zvuku dvoutaktu, když zdolávají jedno kolo za druhým.
Detailní popis
ENGINE
| Design | 1-cylinder 2-stroke engine, water-cooled, with reed intake and exhaust control |
|---|---|
| Displacement | 249 cm³ |
| Bore | 66.4 mm |
| Stroke | 72 mm |
| Starting aid | Kickstarter |
| Transmission | 5 gear, claw shifted |
| Primary ratio | 26:72 |
| Final drive | 13:48 |
| Clutch | Wet multi-disc clutch DDS / Brembo hydraulics |
| Ignition system | Contactless, controlled, fully electronic ignition system with digital ignition timing adjustment, type Kokusan |
CHASSIS
| Frame | Central tube frame made of chrome molybdenum steel tubing |
|---|---|
| Shock absorber | WP Suspension 5018 BAVP DCC |
| Suspension travel Front | 300 mm |
| Suspension travel Rear | 300 mm |
| Brake system | Disc brakes, brake calipers on floating bearings |
| Brake discs - diameter Front | 260 mm |
| Brake discs - diameter Rear | 220 mm |
| Chain | 520 X-ring |
| Steering head angle | 63.5° |
| Wheel base | 1,495±10 mm |
| Ground clearance (unloaded) | 385 mm |
| Seat height (unloaded) | 992 mm |
| Total fuel tank capacity approx. | 7 l Unleaded premium fuel (95 octane), mixed with 2-stroke engine oil (1:60) |
| Weight without fuel approx. | 95.9 kg |
Hodnocení produktu
Produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!
Trika a košile
Mikiny
Bundy
Kalhoty
Boty a příslušenství
Kšiltovky a čepice
Sluneční brýle
Batohy a tašky
Domácnost
Baby sekce
Samolepky
Přívěšky na klíče
Mobilní telefony
Peněženky
Dílna a garáž
Ostatní doplňky
Přilby
Bundy
Airbagové vesty
Dresy
Kalhoty
Kombinézy
Nepromokavé do deště
Rukavice
Boty a ponožky
Chrániče
Brýle
Funkční prádlo
Navigace komunikace
Elektro
Extra díly
Plexi štítky
Ochrana motocyklu
Oleje a motokosmetika
Přídavná světla
Řidítka a klemy
Sedla, potahy, kryty
Servisní pomůcky
Výfukový systém
Zabezpečení motocyklu
Zrcátka
Zavazadla
Povinná výbava
Brzdy
Filtry
Hefty a rychlopaly
Chladící systém
Páčky a řadičky
Plasty
Pneumatiky
Podvozek
Řetězové sady
Spojka
Stupačky
Originální náhradní díly KTM
Nové motocykly KTM
Elektrické moto Kuberg
Nové motocykly CFMOTO