250 FREERIDE F 2020
ČISTÝ KOČOVNÍK
V novém motocyklu KTM FREERIDE 250 F se setkává trial a enduro. Je lehký, snadno se na něm jede a díky jeho výjimečné agilitě je snem každého zdatného jezdce. Moderní jednoválcový čtyřtaktní motor DOHC 250 cm3 se vstřikováním paliva zajišťuje neustále dostupný výkon, který ti umožní suverénně zdolávat nejčlenitější tratě. Pokud to nestačí, kontrola trakce a volitelné mapování motoru usnadní zdolávání náročného terénu pouhým stisknutím tlačítka.
Specifikační body
- 4dobý vodou chlazený jednoválec
- Hmotnost 98,5 kg
- Brzdy Formula
- Elektrický startér
- Homologace EU - SPZ
- Objem nádrže 5.5L
- Servisní interval 20 mth
Detailní popis
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Design | 1-cylinder, 4-stroke engine |
|---|---|
| Displacement | 249,91 cm³ |
| Bore | 78 mm |
| Stroke | 52.3 mm |
| Performance | |
| Starting aid | Electric starter |
| Transmission | 6-speed, claw shifted |
| Engine lubrication | Wet sump |
| Primary gear ratio | 24:73 |
| Secondary gear ratio | 12:48 |
| Cooling system | Liquid cooling system, continuous circulation of cooling liquid with water pump |
| Clutch | Wet, CSS multi-disc clutch, Formula hydraulics |
| Ignition system | Keihin EMS |
| Frame | Perimeter steel-aluminium composite frame |
|---|---|
| Fork | WP upside-down Ø 43 mm |
| Shock absorber | WP PDS shock absorber |
| Suspension travel front | 250 mm |
| Suspension travel rear | 260 mm |
| Brake system front | Disc brake |
| Brake system rear | Disc brake |
| Brake discs - diameter front | 260 mm |
| Brake discs - diameter rear | 210 mm |
| Chain | X-Ring 5/8 x 1/4 |
| Steering head angle | 67° |
| Wheel base | 1,418±15 mm |
| Ground clearance (unloaded) | 325 mm |
| Seat height (unloaded) | 915 mm |
| Total fuel tank capacity approx. | 5,5 l Unleaded premium fuel (95 RON) |
Příslušenství
Hodnocení produktu
Produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!
Trika a košile
Mikiny
Bundy
Kalhoty
Boty a příslušenství
Kšiltovky a čepice
Sluneční brýle
Batohy a tašky
Domácnost
Baby sekce
Samolepky
Přívěšky na klíče
Mobilní telefony
Peněženky
Dílna a garáž
Ostatní doplňky
Přilby
Bundy
Airbagové vesty
Dresy
Kalhoty
Kombinézy
Nepromokavé do deště
Rukavice
Boty a ponožky
Chrániče
Brýle
Funkční prádlo
Navigace komunikace
Elektro
Extra díly
Plexi štítky
Ochrana motocyklu
Oleje a motokosmetika
Přídavná světla
Řidítka a klemy
Sedla, potahy, kryty
Servisní pomůcky
Výfukový systém
Zabezpečení motocyklu
Zrcátka
Zavazadla
Povinná výbava
Brzdy
Filtry
Hefty a rychlopaly
Chladící systém
Páčky a řadičky
Plasty
Pneumatiky
Podvozek
Řetězové sady
Spojka
Stupačky
Originální náhradní díly KTM
Nové motocykly KTM
Elektrické moto Kuberg
Nové motocykly CFMOTO