150 EXC TPI 2021
Tento mrštný, lehký a extrémně schopný terénní stroj je pro rok 2020 zcela přepracován a nyní se pyšní písmeny TPI (transfer port injection) hned vedle svého jména, což jasně naznačuje, že je připraven splnit přísné homologační limity EURO 4. To znamená, že již není třeba žádné přetryskovávání ani míchání paliva. Tohoto plnokrevníka, který tě překvapí snadnou ovladatelností, můžeš rovnou osedlat. Nový model KTM 150 EXC TPI, který je již znám svou výjimečnou agilitou, má zcela nový rám s optimalizovanou pružností a spolu s dalšími novými vylepšeními poskytuje stroji i jezdci nebývalé schopnosti.
Detailní popis
ENGINE
| Design | 1-cylinder 2-stroke engine, water-cooled, with reed intake and exhaust control |
|---|---|
| Displacement | 143,9 cm³ |
| Bore | 58 mm |
| Stroke | 54,5 mm |
| Starting aid | Kickstarter and electric starter |
| Transmission | 6 gear, claw shifted |
| Primary ratio | 26:73 |
| Final drive | 14:50 (13:50) |
| Clutch | Wet multi-disc clutch DDS / Brembo hydraulics |
| Ignition system |
Contactless, controlled, fully electronic ignition system with digital ignition timing adjustment, type Kokusan |
CHASSIS
| Frame | Central tube frame made of chrome molybdenum steel tubing |
|---|---|
| Fork | WP XPlor 48 upside-down |
| Shock absorber | WP Xplor PDS shock absorber |
| Suspension travel front | 300 mm |
| Suspension travel rear | 310 mm |
| Brake system | Disc brakes, brake calipers on floating bearings |
| Brake discs - diameter Front | 260 mm |
| Brake discs - diameter Rear | 220 mm |
| Chain | 5/8 x 1/4" |
| Steering head angle | 63.5° |
| Wheel base | 1,482±10 mm |
| Ground clearance (unloaded) | 370 mm |
| Seat height (unloaded) | 960 mm |
| Total fuel tank capacity approx. | 9 l Unleaded premium fuel |
| Weight without fuel approx. | 96,8 kg |
Příslušenství
Hodnocení produktu
Produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!
Trika a košile
Mikiny
Bundy
Kalhoty
Boty a příslušenství
Kšiltovky a čepice
Sluneční brýle
Batohy a tašky
Domácnost
Baby sekce
Samolepky
Přívěšky na klíče
Mobilní telefony
Peněženky
Dílna a garáž
Ostatní doplňky
Přilby
Bundy
Airbagové vesty
Dresy
Kalhoty
Kombinézy
Nepromokavé do deště
Rukavice
Boty a ponožky
Chrániče
Brýle
Funkční prádlo
Navigace komunikace
Elektro
Extra díly
Plexi štítky
Ochrana motocyklu
Oleje a motokosmetika
Přídavná světla
Řidítka a klemy
Sedla, potahy, kryty
Servisní pomůcky
Výfukový systém
Zabezpečení motocyklu
Zrcátka
Zavazadla
Povinná výbava
Brzdy
Filtry
Hefty a rychlopaly
Chladící systém
Páčky a řadičky
Plasty
Pneumatiky
Podvozek
Řetězové sady
Spojka
Stupačky
Originální náhradní díly KTM
Nové motocykly KTM
Elektrické moto Kuberg
Nové motocykly CFMOTO