1390 SUPER DUKE R 2024 ORANGE
Kód produktu: F9903X9
Výrobce:
KTM
Říká se, že na vrcholu je člověk osamělý. Ale to jen proto, že se probojoval až na samotný vrchol pyramidy. KTM 1390 SUPER DUKE R je nezpochybnitelný alfa samec v segmentu strojů NAKED\, což je patrné s každým přidáním plynu.
Specifikační body
- Výkon 190 koní/145Nm
- Hmotnost 200 kg
- Aktivován TECH PACK na prvních 1500km
- Nádrž 17,5L
- TFT displej
- Tempomat
- Bezklíčkové zapalování
- Quickshifter/doplňková výbava
- Sledování úhlu náklonu/doplňková výbava
- Sledování přetížení/doplňková výbava
- LAUNCH Control/doplňková výbava
- Lap timer/doplňková výbava
- KTM MY RIDE
- Supermoto ABS mode
- Špičkové brzdy BREMBO monoblock
- Kontrola trakce
- Spotřeba 5.9L/100km
Detailní popis
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Design | 2-cylinder, 4-stroke, V 75° |
|---|---|
| Displacement | 1350 cm³ |
| Bore | 110 mm |
| Stroke | 71 mm |
| Performance | 140 kW(190 hp) 145Nm |
| Starting aid | Electric starter |
| Transmission | 6 speed, claw shifted |
| Engine lubrication | Forced oil lubrication with 3 oil pumps |
| Primary gear ratio | 40:76 |
| Secondary gear ratio | 17:38 |
| Cooling system | Liquid cooling system |
| Clutch | PASC (TM) slipper clutch, hydraulically actuated |
| Ignition system | Keihin EMS with RBW and cruise control, double ignition |
| Frame | Chromium-Molybdenum steel trellis frame, powder coated |
|---|---|
| Fork | WP APEX USD Ø 48 mm |
| Shock absorber | WP APEX monoshock |
| Suspension travel Front | 125 mm |
| Suspension travel Rear | 140 mm |
| Brake system Front | 2 x Brembo monoblock four-piston radial fixed calliper, brake discs, floating |
| Brake system Rear | Brembo twin-piston fixed calliper, brake disc |
| Brake discs - diameter front | 320 mm |
| Brake discs - diameter rear | 240 mm |
| Chain | 525 X-Ring |
| Steering head angle | 65,3° |
| Wheel base | |
| Ground clearance (unloaded) | 149 mm |
| Seat height (unloaded) | 834 mm |
| Total fuel tank capacity approx. | 17,5 l |
| Weight without fuel approx. | 200,5 kg |
Hodnocení produktu
Produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!
Trika a košile
Mikiny
Bundy
Kalhoty
Boty a příslušenství
Kšiltovky a čepice
Sluneční brýle
Batohy a tašky
Domácnost
Baby sekce
Samolepky
Přívěšky na klíče
Mobilní telefony
Peněženky
Dílna a garáž
Ostatní doplňky
Přilby
Bundy
Airbagové vesty
Dresy
Kalhoty
Kombinézy
Nepromokavé do deště
Rukavice
Boty a ponožky
Chrániče
Brýle
Funkční prádlo
Navigace komunikace
Elektro
Extra díly
Plexi štítky
Ochrana motocyklu
Oleje a motokosmetika
Přídavná světla
Řidítka a klemy
Sedla, potahy, kryty
Servisní pomůcky
Výfukový systém
Zabezpečení motocyklu
Zrcátka
Zavazadla
Povinná výbava
Brzdy
Filtry
Hefty a rychlopaly
Chladící systém
Páčky a řadičky
Plasty
Pneumatiky
Podvozek
Řetězové sady
Spojka
Stupačky
Originální náhradní díly KTM
Nové motocykly KTM
Elektrické moto Kuberg
Nové motocykly CFMOTO