1290 SUPER DUKE R 2022 BLACK
Stojí na vrcholu potravního řetězce mezi hypervýkonnými naháči. Prvky jako vysoce výkonný podvozek a pohonná jednotka, špičkové jízdní asistenty a nejmodernější elektronika jsou v tomto segmentu naprostou samozřejmostí. Motocykl KTM 1290 SUPER DUKE R není nutné představovat. Ale pro tentokrát uděláme výjimku. Představujeme THE BEAST.
Specifikační body
- Výkon 179 koní/140Nm
- Hmotnost 189 kg
- Nádrž 16L
- TFT displej
- Tempomat
- Bezklíčkové zapalování
- Quickshifter/doplňková výbava
- KTM MY RIDE
- Supermoto ABS mode
- Špičkové brzdy BREMBO monoblock
- Kontrola trakce
- Spotřeba 5.6L/100km
Detailní popis
Čistý, surový, jde rovnou k věci - velice rychlý. V2 motor, nejsilnější motor, který jsme kdy vložili do silniční seriové motorky. Maximální výkon neuvěřitelných 179koní\, perfektní plně nastavitelný podvozek s asistenčním systémem, který vás podrží za jakékoli situace, ať lovíte kořist v zatáčkách za každého počasí.
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Design | 2-cylinder, 4-stroke, V 75° |
|---|---|
| Displacement | 1301 cm³ |
| Bore | 108 mm |
| Stroke | 71 mm |
| Performance | 132 kW(179 hp) 140Nm |
| Starting aid | Electric starter |
| Transmission | 6 speed, claw shifted |
| Engine lubrication | Forced oil lubrication with 3 oil pumps |
| Primary gear ratio | 40:76 |
| Secondary gear ratio | 17:38 |
| Cooling system | Liquid cooling system |
| Clutch | PASC (TM) slipper clutch, hydraulically actuated |
| Ignition system | Keihin EMS with RBW and cruise control, double ignition |
| Frame | Chromium-Molybdenum steel trellis frame, powder coated |
|---|---|
| Fork | WP APEX USD Ø 48 mm |
| Shock absorber | WP APEX monoshock |
| Suspension travel Front | 125 mm |
| Suspension travel Rear | 140 mm |
| Brake system Front | 2 x Brembo monoblock four-piston radial fixed calliper, brake discs, floating |
| Brake system Rear | Brembo twin-piston fixed calliper, brake disc |
| Brake discs - diameter front | 320 mm |
| Brake discs - diameter rear | 240 mm |
| Chain | 525 X-Ring |
| Steering head angle | 64,8° |
| Wheel base | 1482±15 mm |
| Ground clearance (unloaded) | 160 mm |
| Seat height (unloaded) | 835 mm |
| Total fuel tank capacity approx. | 16 l |
| Weight without fuel approx. | 189 kg |
Příslušenství
Hodnocení produktu
Produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!
Trika a košile
Mikiny
Bundy
Kalhoty
Boty a příslušenství
Kšiltovky a čepice
Sluneční brýle
Batohy a tašky
Domácnost
Baby sekce
Samolepky
Přívěšky na klíče
Mobilní telefony
Peněženky
Dílna a garáž
Ostatní doplňky
Přilby
Bundy
Airbagové vesty
Dresy
Kalhoty
Kombinézy
Nepromokavé do deště
Rukavice
Boty a ponožky
Chrániče
Brýle
Funkční prádlo
Navigace komunikace
Elektro
Extra díly
Plexi štítky
Ochrana motocyklu
Oleje a motokosmetika
Přídavná světla
Řidítka a klemy
Sedla, potahy, kryty
Servisní pomůcky
Výfukový systém
Zabezpečení motocyklu
Zrcátka
Zavazadla
Povinná výbava
Brzdy
Filtry
Hefty a rychlopaly
Chladící systém
Páčky a řadičky
Plasty
Pneumatiky
Podvozek
Řetězové sady
Spojka
Stupačky
Originální náhradní díly KTM
Nové motocykly KTM
Elektrické moto Kuberg
Nové motocykly CFMOTO