1290 SUPER ADVENTURE R 2020
KING OF ADVENTURE
Společnost KTM vytáhla těžký kalibr a zaměřila se na ty nejdrsnější dobrodruhy, kteří chtějí procestovat svět. Nejvyspělejší podvozek světa v kategorii cestovních endur vybavili motorem o zdvihovém objemu 1301 cm3 s točivým momentem 140 Nm a výkonem 160 k (119 kW). Toto monstrum stvořené pro extrémní porce kilometrů je připraveno na jakýkoli terén – je to ultimativní terénní cestovní enduro určené k objevování dosud neprozkoumaných cest.
Specifikační body
- Výkon 158 koní
- Hmotnost 217 kg
- Objem nádrže 23L
- Bezklíčkové zapalování
- Bosh ABS 9ME - offroad mode
- Velikost kol 21 + 18 palců
- Kontrola trakce
- Kontrola tlaku pneumatik
- 6ti palcový TFT displej
- Servisní interval 15000km
- Padací rámy a centrální stojan v zákl. výbavě
- Denní svícení
- LED reflektor s integrovanými natáčecími světlomety
Detailní popis
Připravte se, že nová 1290 SUPER ADVENTURE R je připravena vyřezávat své jméno do každého terénu - čím tvrdší, tím lépe. Je to náš nejextrémnější ADVENTURE vůbec....tečka. Od teď jen plný plyn
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Design | 2-cylinder, 4-stroke, V 75° |
|---|---|
| Displacement | 1301 cm³ |
| Bore | 108 mm |
| Stroke | 71 mm |
| Performance | 118 kW (158 hp) |
| Starting aid | Electric starter |
| Transmission | 6 speed, claw shifted |
| Engine lubrication | Forced oil lubrication with 3 oil pumps |
| Primary gear ratio | 40:76 |
| Secondary gear ratio | 17:42 |
| Cooling system | Liquid cooling system, continuous circulation of cooling liquid with water pump |
| Clutch | PASC (TM) slipper clutch, hydraulically actuated |
| Ignition system | Keihin EMS with RBW, twin ignition |
| Frame | Chromium-Molybdenum steel trellis frame, powder coated |
|---|---|
| Fork | WP upside-down Ø 48 mm |
| Shock absorber | WP-PDS Monoshock |
| Suspension travel Front | 220 mm |
| Suspension travel Rear | 220 mm |
| Brake system Front | 2 x Brembo four-piston radial fixed calliper, brake discs, floating |
| Brake system Rear | Brembo twin-piston fixed calliper, brake disc |
| Brake discs - diameter front | 320 mm |
| Brake discs - diameter rear | 267 mm |
| Chain | X-Ring 5/8 x 5/16 525 |
| Steering head angle | 64° |
| Wheel base | 1580±15 mm |
| Ground clearance (unloaded) | 250 mm |
| Seat height (unloaded) | 890 mm |
| Total fuel tank capacity approx. | 23 l Unleaded premium fuel (95 RON) |
| Weight without fuel approx. | 217 kg |
Příslušenství
Hodnocení produktu
Produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!
Trika a košile
Mikiny
Bundy
Kalhoty
Boty a příslušenství
Kšiltovky a čepice
Sluneční brýle
Batohy a tašky
Domácnost
Baby sekce
Samolepky
Přívěšky na klíče
Mobilní telefony
Peněženky
Dílna a garáž
Ostatní doplňky
Přilby
Bundy
Airbagové vesty
Dresy
Kalhoty
Kombinézy
Nepromokavé do deště
Rukavice
Boty a ponožky
Chrániče
Brýle
Funkční prádlo
Navigace komunikace
Elektro
Extra díly
Plexi štítky
Ochrana motocyklu
Oleje a motokosmetika
Přídavná světla
Řidítka a klemy
Sedla, potahy, kryty
Servisní pomůcky
Výfukový systém
Zabezpečení motocyklu
Zrcátka
Zavazadla
Povinná výbava
Brzdy
Filtry
Hefty a rychlopaly
Chladící systém
Páčky a řadičky
Plasty
Pneumatiky
Podvozek
Řetězové sady
Spojka
Stupačky
Originální náhradní díly KTM
Nové motocykly KTM
Elektrické moto Kuberg
Nové motocykly CFMOTO